Alt Yapımız

Network

Hizmetlerimiz, Türkiye'nin en çok tercih edilen verimerkezlerinden olan, Bursa DGN verimerkezinde BursaBil özel tahsis edilmiş alanında barındırılmaktadır. Sahip olduğumuz altyapımız sayesinde sunucularımıza, toplam 1 Gbit internet çıkışı ile hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sağlamaktayız. Ana omurgayı oluşturan ekipmanlarımızın tamamı yedekli olup en hızlı şekilde yayın yapılmaktadır. Ayrıca network güvenliği sağlamak amacıyla firewall hizmetlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmaktayız.

Donanım

Tamamı kendi bünyemize ait olan Dell marka sunucuları servis etmekteyiz. Sahip olduğumuz sunucularımız ile Windows ve Linux tabanlı olarak sizlere en yüksek performans ile kesintisiz barındırma hizmeti vermekteyiz. Hizmete sunduğumuz sunucularımızın konfigürasyonları, Intel E5 ve/veya Intel X5675 İşlemci, Samsung EVO 860 SSD Diskler ve yeni nesil donanım parçalarından oluşmaktadır. Her zaman yeni nesil donanımları tercih etmemizden dolayı; belli aralıklarla değişim sağlamaktayız.

Yazılım

Sunucularımız üzerinde işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları olmak üzere birçok yazılım kullanılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz yazılımların hepsinin lisanslı olmasının verdiği avantaj ile yazılım güncellemelerini sürekli olarak tedarik edilebilmektedir. Tüm sistemlerimiz, bir kısmı tarafımızca yazılmış olan endüstri 4.0 standartlarında tam otomatik paneller ile yönetilmektedir.

Teknik

Çalışmakta olduğumuz Bursa DGN veri merkezi içerisinde BursaBil ayrılmış alan en iyi hizmeti vermek adına Ups, klima ve jeneratörlerin bulunduğu çalışma koşullarına sahip bir altyapıdadır. Ayrıca sahip olduğumuz yedek hatlar sayesinde olası bir acil durumda oluşacak kesintileri engellemekte ve erişimin devamlılığını sağlamaktayız. Tam yedekli çalışmaktayız.