SAS Diskli VDS Sanal Sunucular

VDS sunucularımızda, işlemciye yük bindirmeyecek, RAM’i sıkıştırmayacak ve harddisk’i zorlamayacak şekilde VDS bölümlemesi yapılmaktadır. Bu sayede, her zaman en yüksek performansları alabilmektesiniz

DDoS Korumalı & 3 Kata Kadar Daha Hızlı

VDS SAS 01
VDS SAS 02
VDS SAS 03
VDS SAS 04
VDS SAS 05
VDS SAS 06

* Sipariş esnasında ek ram/disk/cpu ekleyebilirsiniz.

Anında Kurulum + Gelişmiş Panel

Sanal sunucunun işletim sistemine kurmak, değiştirmek, durdurmak/başlatmak gibi onlarca işlemi kolaylıkla yapabileceğiniz panel ürününüz ile birlikte otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Panelin Yetenekleri

- Anında Kurulum
- Durdurma/Başlatma
- İşletim Sistemi Değiştirme
- Trafik İzleme Monitörü
- Web Konsol
- Log Takibi
- Snapshot Alma

Anında Kurulum İşletim Sistemleri

- Centos 6 / 7
- Ubuntu 16
- Debian 8.5
- Windows 2008
- Windows 2012
- Windows 2016
* Diğer işletim sistemleri talep etmeniz halinde manuel kurulmaktadır

Siz nasıl istiyorsanız, biz de öyle istiyoruz.

Tahammül edemediklerinizi biliyoruz, taviz vermiyoruz. Sizi iyi tanıyoruz.

Yavaşlık istemiyoruz, hız istiyoruz. Daha fazla hız

Samsung EVO SSD diskler ve yeni nesil işlemcilerimiz ile mükemmel performansı kesintisiz olarak sağlıyoruz. Geniş ağ kapasitesi ve işlem gücü ile hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla vakit kaybetmeyin.

Beklemek istemiyoruz, anında olsun istiyoruz

Endüstri 4.0 standartlarında tam otomatik işletme sistemlerini kullanarak; kurulumlar ile vakit kaybetmeyip tamamen sizin taleplerinize yoğunlaşıyoruz. Bu sayede saatlerce işlem sırası beklemek yerine siz kahvenizi bitirene kadar biz sorununuzu çözüyoruz.

DDoS'a geçit vermiyoruz, kesintisizlik istiyoruz

Kötü niyetlilerin DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack, Teardrop attack, ICMP fragment... vb. saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal firewall korumamız ile kesintisizlik hedefliyoruz.

Sıradan destek istemiyoruz, takım arkadaşı istiyoruz

Kurumsal kapalı kapılar ardından destek vermiyoruz, bizi ne zaman ararsanız bulabilmenizi sağlayacak iletişim kanalları kullanıyoruz. Bu sayede takım arkadaşınızdan farkımız kalmıyor.

Donanımsal Firewall Koruması

Kötü niyetlilerin DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack, Teardrop attack, ICMP fragment, Ping of death attack, Large size ICMP packet, Block fragment traffic, SYN-ACK-ACK proxy, SYN flood ICMP flood, UDP flood vb. saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal firewall korumamız ile kesintisizlik hedefliyoruz.

İstediğiniz özelliklerde bir ürün bulamadıysanız,
Müşteri temsilcimiz size özel bir hizmet oluşturabilir.
Whatsapp Destek Hattı: 0850 885 33 18

Siz sormadan biz söyleyelim

SunucumHosting, teknoloji sektörünün bir çok alanında dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir firma olarak 2017 yılında Antalya'da hizmete girmiştir. SunucumHosting, kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Her geçen büyüyen ve güçlenen SunucumHosting, geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve %100 müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için 7/24 mesai harcamaktadır.

Bu bir ihtiyaç ve tercih konusudur. Mekanik bir işleyişe sahip olan, içerisinde birçok hareketli parçası olan, çalışırken bu parçaların hareket performansına göre şekillenen disklerdir. Bu nedenle içinde ki parçalardan hareketle bu disklere dönen diskler adı da verilir. Bu disklerin verileri işleme hızları içerisinde dönen mekaniğe bağlı olduğu için performansları da bu şekilde sınıflandırılır. Örneğin 15K SAS denilen hardisk dakikada 15.000 kez döndüğünü ifade eder. SSD diskler ise yeni tip sabit disk türüdür. Eskisinden en büyük farkı ise komple elektronik olması ve hareket eden hiçbir parçasının olmamasıdır. Bu da SSD disklerin çok daha hızlı olmasını sağlar. Bu arada ki hız farkı ise azımsanamayacak derecede fazladır. Yüzlerce kat daha hızlı olduklarını söyleyebiliriz. Linux ortamında çalışıp daha minör işlemler yapacak olan müşterilere ekonomik olması için SAS önerirken; daha majör projeleri olan müşterilerimize SSD disk öneriyoruz.

Elbette, sanal sunucunun işletim sistemine kurmak, değiştirmek, durdurmak/başlatmak gibi onlarca işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ödeme sonrası anında aktivasyon oluyor. Müşteri panelinizdeki ürün kısmından "Install OS" seçeneği ile kendi işletim sisteminizi kendiniz seçerek 5 dakikada otomatik kurulum yapabilirsiniz. Eğer işletim sistemi konusunda kararsız iseniz veya kurulum talimatının biz tarafından verilmesini tercih ediyorsanız müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Sanal sunucu sistem yönetimi tamamen müşteriye aittir. Yönetim konusunda destek talebi göndermeniz halinde iyi niyete dayalı olarak sunucu yönetiminde yardımcı olmaktayız.

Ekstra yedekleme hizmeti sunulmaktadır. Bunun için satış temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Normal olarak yedekleme sorumluluğu müşterimize aittir.

Elbette, istediğiniz hosting yönetim panelini müşteri temsilcimize belirtmeniz halinde işlem uygulanacaktır.

Elbette, tüm sunucularımızda yeni nesil X5675, X5690 veya E5-2670 işlemciler kullanmaktayız.

Bu bir tercih meselesidir. Linux tabanlı çalışacak iseniz; Centos, Ubuntu, Fedora dağıtımlarını anında kurabilirsiniz. Windows için 2008, 2012, 2016 kurulumu da aynı şekilde gerçekleşmektedir. Diğer işletim sistemleri için müşteri temsilcisine talepte bulunabilirsiniz.

Elbette. Windows işletim sistemlerinde otomatik olarak uzak masaüstü kurulu gelmektedir. Linux işletim sistemlerinde ise çok kolay bir kaç komut ile uzak masaüstü kurulabilmektedir. Eğer bu konuda teknik bilgiye sahip değilseniz, müşteri temsilcimize destek bildirimi açarak talep edebilirsiniz.

Tüm sunucu paketlerimizde 1000 Mbps internet ile yüksek hız sunuyoruz. Hizmetlerimizi, Bursa DGN verimerkezinde kendimize ait alanda yine kendimize ait donanımlar ile vermekteyiz. Hizmetlerimize donanımsal firewall koruması dahildir.

RDP (Uzak Müsaüstü) Centos 7

RDP (Uzak Müsaüstü) Windows 2012 R2