Hakkımızda

Anlatmak o kadar kolay değil ancak kısaca bahsediyoruz...

SunucumHosting'e Hoşgeldiniz

Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren teknoloji firması.

SunucumHosting, teknoloji sektörünün bir çok alanında dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir firma olarak 2017 yılında Antalya'da hizmete girmiştir. SunucumHosting'in iki adet ofisi bulunmaktadır. Merkez ofis Antalya'da, müşteri hizmetleri ofisi ise KKTC Lefkoşa'da bulunmaktadır. SunucumHosting, kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Her geçen büyüyen ve güçlenen SunucumHosting, geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve %100 müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için 7/24 mesai harcamaktadır.

Kurumsal değerlerimiz çerçevesinde; kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini hedeflemiş global çapta güven duyulan kazanırken kazandıran bir şirket.

  • Bütünleşik kurumsal değerler,
  • Kesintisizlik ve hız,
  • %100 Müşteri memnuniyeti hedefi,
  • Global çapta güven hissiyatı,
  • Kazanırken kazandıran bir şirket.

İşinin ehli personellerimiz ve bayilerimiz ile; müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, müşterisi olmaktan gurur duyulan, global, gelişerek büyüyen kalıcı bir marka olmak.

  • İşinin ehli personel istihdamı,
  • Beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı,
  • Değişim ve gelişimde öncü,
  • Çalışanı veya müşterisi olmaktan gurur duyulan,
  • Global bir marka.

Neden SunucumHosting?

Türk Lirası Ödeme

Siz döviz kurlarının hızlı artışlarından etkilenmeyen diye ürünlerimizin tamamını Türk Lirası ile hizmete sunuyoruz ve Türk Lirası ile satış yapmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

24/7/365 Destek

Ekibimiz sadece hosting sektöründe uzmanlaşan profesyonel kişilerden oluşur.
Hizmetleriniz ile ilgili sorunlarda 7/24 çalışan ekibimiz destek vermekten memnuniyet duyacaktır.

Bulut Teknolojisi

Gerçek bulut deneyimi ile en uygun fiyatlara tercih ettiğiniz ürünü elde edebilirsiniz. En iyi bölümleme ve en iyi performans için VMware altyapısını tercih ediyoruz. Bulut deneyimini hissedin.

Performans

Performans tutkunlarına 3 kata kadar daha hızlı sunucularımız ile benzersiz bir deneyim sunduğumuzu belirtirken kesintisizlik konusunda %99 uptime oranını yakalamayı başarıyoruz.

Size Destek Olmak Bize Heyecan Veriyor.

Hiç çekinmeyin, sizler için 7/24 destek panelinde aktifiz.

Müşterilerimize sormadan almayın.

DUYURU: Yeni Hizmetlerimiz

Büyüyen iş hacmimiz sebebiyle bir çok yeni ürün çeşidi hazırlığındayız. Tıklanıldığında herhangi bir sayfaya gitmeyen tüm yeni hizmet başlıkları 7 gün içerisinde aktif edilecektir.