Optimizasyon Hizmetleri

Güvenli, Performanslı ve Stabil Servisler için

Düşük Maliyet Yüksek Verimlilik

Hizmet Aylık
WHM/cPanel Kurulum + Tam Optimizasyon 200 TL İletişim
WHM/cPanel Teknik İşlemler ~ TL İletişim
WordPress Kurulum + Tam Optimizasyon 150 TL İletişim
WordPress Teknik İşlemler ~ TL İletişim

İstediğiniz özelliklerde bir optimizasyon detayı bulamadıysanız,
Müşteri temsilcimiz size özel bir hizmet oluşturabilir.
Whatsapp Destek Hattı: 0850 885 33 18

WHM/cPanel Optimizasyon Neden Gerekli?

Sunucu Optimizasyonu stabil olmayan, performans ve güvenlik sorunları bulunan sunucular üzerinde yapılan genel çalışmalara verilen isimdir. Sunucu üzerinde bulunan servisler üzerinde performans ve güvenlik taraflı incelemeler yapılmaktadır. Tespit edilen sorunlar çözülerek stabil sunucu dizayn edilmektedir. Her sunucu optimizasyonu yapılma ihtiyacı duyar. WHM/cPanel sisteminin güvenlik açıklarının kapatılması, hız unsurlarının maksimize edilmesi, servislerinin güncellenmesi ve onlarca detayı sizin için A'dan Z'ye yapılandırıyor ve sunucunuzu anahtar teslim stabilize ediyoruz.

Wordpress Optimizasyonu Neden Gerekli?

WordPress müthiş avantajlar sunan, ancak yavaş çalışan bir içerik yönetim sistemidir. Sayfanız oluşturulurken geri planda onlarca sorgu çalışır. Sitenizin İçerik sayısı arttıkça, haddinden fazla eklenti kullanmanız ve kötü kodlanmış bir tema tercih etmeniz durumunda yavaşlık kaçınılmaz olacaktır.
Bu olumsuzluklar karşısında web sitenizi ziyaret eden sabırsız kullanıcılar başka sitelere yönelecektir. Ayrıca yavaş açılan sayfalar arama sonuçlarında performansınızı olumsuz etkileyecektir. WordPress siteniz için özel bir çalışma ile A'dan Z'ye inceleme sonrası optimizasyon işlemi gerçekleştirerek sonuçları raporlandırıyoruz.