Sanal Sunucu için SEO IP Kiralama

SEO IP ile Google'da Avantajlı Olun

Türkiye lokasyonlu SEO VDS Sunucu ile SEO Hosting ve SEO Reseller paketlerindeki gibi herhangi bir CPU ve diğer limitlere takılmadan yüksek hitli sitelerinizi SEO IP üzerinde sorunsuz şekilde barındırabilirsiniz.

Ancak SEO hostinglerde ise barındırdığınız tüm hostingler farklı A ve C Class IP lerde barındığı için arama motorları gözünde tüm siteler farklı siteler gibi görüneceğinden aldığınız backlinkler maksimum fayda sağlayacaktır. A Class IP SEO Hosting ile siteleriniz tamamı birbirinden farklı A Class IP lere atanarak maksimum fayda elde etmeniz sağlanmaktadır.

Birden fazla internet sitesi olan ve hem sitelerini tek bir yerde yönetmek isteyen, hemde tüm sitelerinin farklı Class Ip lerde olarak Google ve arama motorlarında fayda sağlamasını isteyenler için tam da aradıkları pakettir. SEO Reseller paketleri ile, barındırdığınız tüm hostingler farklı A ve C Class IP lerde barındığı için arama motorları gözünde tüm siteler farklı siteler gibi görüneceğinden aldığınız backlinkler maksimum fayda sağlayacaktır.

SEO VDS IP kiralayabilmeniz için VDS Sanal Sunucu hizmetine sahip olmanız gerekmektedir.

Tip RDNS İmkanı 6 Aylık Yıllık
A Class IP Var 50 TL 100 TL Satın Al

İstediğiniz özelliklerde bir ürün bulamadıysanız,
Müşteri temsilcimiz size özel bir hizmet oluşturabilir.
Whatsapp Destek Hattı: 0850 885 33 18