Şirket Grubumuz ve Kurucunun Mesajı

Şirket Grubumuz

Kurumsal Mesaj

Değerli müşterilerimiz,

SunucumHosting.com DeleteGlobal Information Technologies çatısı altında hizmet vermektedir. DeleteGlobal firmaları olarak Türkiye ve yurt dışı kullanıcılarına bir çok servis türü üzerinden hizmet vermekteyiz.

SunucumHosting, dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir servis sağlayıcı firma olarak 2017 yılında Antalya'da hizmete girmiştir. Kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiş, her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Türkiye'nin Teknoloji Tutkunları için kesintisiz performans hedefini esas edinerek geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için 7/24 mesai harcamaktadır.
SunucumHosting.com ekibi olarak, fiyat/performans hedeflerinin üzerinde verimliliğe ve ulaşılabilirliğin kolay olduğu hizmetlerimizi; yurt içi ve yurt dışı kullanıcılara sunabilmenin keyfini yaşıyoruz. Hayatta para ile satın alınamayacak tek şeyin tecrübe olduğunu biliyor, bunun bilinci ile çalışıyoruz.

Şirket grubumuz içerisinde yer alan hizmet türlerine göre; sunucumhosting.com Türkiye kullanıcılarına yönelik bilişim sağlayıcılığı hizmetleri vermektedir. Aynı ürün grubunu farklı lokasyon altyapı ve geliştirmeler ile Türkiye haricindeki tüm dünya ülkelerine İngilizce ve halihazırda üzerinde çalışılan bir çok dil desteğiyle cloudhostingcity.com projesi üzerinden de sağlamaktayız. websitekurucusu.com adresi üzerinden özel ve hazır olmak üzere iki grupta pazarlanan web tasarım işleri yapılmaktadır. Servis sağlayıcı hizmetlerimizin yanı sıra piyasa sosyalitesini arttırmak amacıyla kurulan; hostingturkiye.net ile Türkiye iç pazarına yönelik hosting/barındırma firmalarının bilgileri, analiz ve yorumlarını içeren bilgileri kapsayan projemiz ve yine TS3deyiz.com adresi üzerinden TeamSpeak 3 programına yönelik güncel bilgiler derlemekteyiz. Tüm bu hizmetlere ek olarak yepyeni projeler üzerine çalışmalarımız halen devam etmektedir.

SunucumHosting.com ekibi ve kullanıcıları olarak her zaman söylediğimiz gibi;
Birlikte, her gün daha iyiye

Sevgi ve saygılarımızla